UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Święto Chleba super! Poczułam się przez chwilę jak na Dominikańskim. Stoiska z biżuterią cudne, pozdrawiam przemiłą panią z biżuterią filcową ze stoiska blisko Bramy Targowej - kupiłam od niej piękne różowo - fioletowe filcaki.