43
05.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fajnie pichcili - jednak Sowa ma talent, lepszy niz ten cały Pascal. Akurat udało mi sie wychaczyc to co Gelert nagotowała. Całkiem całkiem :)
(2011.09.05)

info

0  
  0
szkoda tylko, że wystawcy nastawili się tylko na kasę. Brakowało degustacji chleba! Za chleb ze smalcem trzeba było płacić (wyjątek stoisko PO) a szkoda, nie można było zrobić podobnie jak podczas Wigilijnych Spotkań Elblążan? Nie chodzi mi o wyżerkę ale o drobną degustację.
Święto Chleba było ok (2011.09.05)

info

0  
  0
Nowaczyk przy garach wygląda lepiej niz piekarczyk z łopatom
(2011.09.05)

info

0  
  0
Na niektórych stoiskach była degustacja. Skromna ale była. ..
(2011.09.05)

info

0  
  0
Super impreza, PO spisała się na medal, nie tylko częstując chlebem. W końcu coś się dzieje. Całe rodziny spędziły miło czas. Zostały jakieś pieniądze w Elblągu, a nie w Trójmieście. Za rok więcej odwagi, a impreza będzie jeszcze lepsza. Trzymam kciuki
A.P. (2011.09.05)

info

0  
  0
No jasne, że spoko impreza - malkontentów i tak nigdy nic nie zadowoli, a ja tam miło czas spędziłem, chleb ze smalcem jadłem oraz piwo piłem :-)
Łukasz23 (2011.09.05)

info

0  
  0
ciekawe gdzie Sowa zjadł obiad?????
fanRoberta (2011.09.05)

info

0  
  0
Pogoda dopisała, to największy sukces !!!!!
(2011.09.05)

info

0  
  0
Było spoko. Byle więcej takich. /
klj (2011.09.05)

info

0  
  0
Co do oscypków. .. Prawdziwy oscypek ma jednak nieprzystępną cenę dla standardowego klienta, dlatego obecnie górale idą na łatwiznę i sprzedają oscypki z krowiego mleka. A małe oscypki często robione są mechanicznie i nawet nie są wędzone, tylko wkładane do kawy zbożowej albo herbaty.
(2011.09.05)

info

0  
  0