UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
szkoda tylko, że wystawcy nastawili się tylko na kasę. Brakowało degustacji chleba! Za chleb ze smalcem trzeba było płacić (wyjątek stoisko PO) a szkoda, nie można było zrobić podobnie jak podczas Wigilijnych Spotkań Elblążan? Nie chodzi mi o wyżerkę ale o drobną degustację.
Święto Chleba było ok