UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda tylko, że wystawcy nastawili się tylko na kasę. Brakowało degustacji chleba! Za chleb ze smalcem trzeba było płacić (wyjątek stoisko PO) a szkoda, nie można było zrobić podobnie jak podczas Wigilijnych Spotkań Elblążan? Nie chodzi mi o wyżerkę ale o drobną degustację.

Święto Chleba było ok

Anuluj