UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda tylko, że wystawcy nastawili się tylko na kasę. Brakowało degustacji chleba! Za chleb ze smalcem trzeba było płacić (wyjątek stoisko PO) a szkoda, nie można było zrobić podobnie jak podczas Wigilijnych Spotkań Elblążan? Nie chodzi mi o wyżerkę ale o drobną degustację.
Święto Chleba było ok