UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Super impreza, PO spisała się na medal, nie tylko częstując chlebem. W końcu coś się dzieje. Całe rodziny spędziły miło czas. Zostały jakieś pieniądze w Elblągu, a nie w Trójmieście. Za rok więcej odwagi, a impreza będzie jeszcze lepsza. Trzymam kciuki
A.P.