UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No jasne, że spoko impreza - malkontentów i tak nigdy nic nie zadowoli, a ja tam miło czas spędziłem, chleb ze smalcem jadłem oraz piwo piłem :-)

Łukasz23

Anuluj