UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super impreza, PO spisała się na medal, nie tylko częstując chlebem. W końcu coś się dzieje. Całe rodziny spędziły miło czas. Zostały jakieś pieniądze w Elblągu, a nie w Trójmieście. Za rok więcej odwagi, a impreza będzie jeszcze lepsza. Trzymam kciuki
A.P.