UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Firma która nie uruchomiła retransmisji koncertu w I-ym dniu jak również pseudo telebim nie powinna otrzymać gratyfikacji za sknoconą pracę. Ktos kto jest bliżej administracji UM powinien się przyjrzec tej sprawie i sprawdzić, aby nie płacić z naszych podatników pieniędzy za coś co nie doszło do skutku. A poza tym kto wynagrodzi tym wszystkim i przeprosi, którzy znajdowali sie w tym czasie w poblizu ekranu (wystawcy, konsumenci z dziecmi) i musieli co kilka sekund znosic "burczenie" o mocy ok 2000 W wydobywajace sie z kolumn głosnikowych i to przez kilkadziesiąt minut czyli przez okres licznych nieudanych prób uruchomienia retransmisji. Takie próby powinni przeprowadzać przed uruchomieniem jarmarku a nie w trakcie.