UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super impreza. A może spróbować zorganizować w następne lato imprezę, targi, kiermasz, w rodzaju flomarków jakie są organizowane np. w Niemczech?

Olgierd123

Anuluj