UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
florekPJN- od razu widać, że poza elblążkowem świata nie widujesz. Nawet targi dominikańskie są już zmorą dla Gdańska, cieszą się tylko restauratorzy i to nie z Gdańska, bo mają swoje 5min. Atrakcja tylko dla podstarzałych NIEMCÓW. A tu wciąż zaścianek. I nie wmawiaj mi, że plastik i migoczące badziewie to polska tradycja!!!!! A rzekome rękodzieło to tandeta jakich mało i nic nie ma z tradycją i oryginalnością, skoro co drugie stanowisko to te same produkty. Jedyne ciekawe stoisko, to warsztat terapii zajęciowej KOŁO (twórcami są upośledzone umysłowo dzieci i jak się okazuje ci sprawni mogli by się od nich uczyć) a umiejscowione przy samej katedrze. ..
sceptyczka