UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Narzekacie, że chińska tandeta króluje, a z drugiej strony jak ktoś ma na kramach rzeczy kosztujące powyżej 30zł to wszyscy tylko mówili "aha" i odchodzili do kramu, gdzie była chińska tandeta po 5zł. To czemu się dziwicie?

sternik