UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Narzekacie, że chińska tandeta króluje, a z drugiej strony jak ktoś ma na kramach rzeczy kosztujące powyżej 30zł to wszyscy tylko mówili "aha" i odchodzili do kramu, gdzie była chińska tandeta po 5zł. To czemu się dziwicie?
sternik