UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestescie minimalistami twierdząc, że dobrze że cos sie w Elblągu dzieje. Dlaczego nie stać nas na zrobienie czegos dobrego jakościowo, tylko takie tandectwo. " cos się dzieje " i powinni wszyscy skakać z radości, że na prowincji mamy namiastke Jarmaku Dominikańskiego. .. chociaż namiastaka to i tak za duże słowo.