34
26.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do @KOBIETY komentującej jakość asfaltu: a ja prawo jazdy mam od 30 lat i szczerze nie widzę różnicy między asfaltem na Gdańsk a na Warszawę. Ty chyba jeździsz rowerem skoro czujesz różnicę. I nie zwalajcie winy na asfalt czy złe oznakowanie, bo tam nadal trwają remonty co jest równoznaczne z koniecznością zachowania SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI. A Honda wjeżdżając w kogoś zawiniła bez względu na to czy droga jest oznakowana czy nie, czy jest to asfalt, smoła czy piach czy jeszcze cokolwiek innego. Kierowca Hondy nie zachował odległości i jest winny, koniec, KROPKA! Mamy nową drogę i już 3 wypadek na niej. Nawet jakbyśmy mieli drogi lepsze niż Niemcy to i tak będą debile którzy powodują wypadki swoją bezmyślnością. Wypadków nie powodują drogi, tylko kierowcy! Tyle w temacie.
pentaxxx (2011.06.26)

info

0  
  0
Nie lizać i nie smakować asfaltu ponieważ od lizania będzie jeszcze gorzej.
(2011.06.26)

info

0  
  0
no i pentaxxx wyręczył mnie z komentowania, które pewnie i tak by nie przeszło ze względu na bluzgi, bo jak czytam takie komenty, że wszystko winne tylko nie debil kierowca to słów brak
canonnnn (2011.06.26)

info

0  
  0
Niker ty to jesteś GOŚĆ a jaki znawca tematu konstrukcji pochłaniajacych energie zderzenia. Też jezdzisz z rejestracją NEB.
(2011.06.26)

info

0  
  0
NIKER jest z drogówki to sie zna. kilkudziesięcioletnia praktyka.
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn (2011.06.26)

info

0  
  0
To kto wyprostuje, że winna Honda, a nie Toyota?
(2011.06.26)

info

0  
  0
jeżdżę codziennie do pracy 7.Jest fatalnie. zero oznakowania. drogowcy kierują ludzi pod prąd, bo nie ma innego dojazdu na krótkich odcinkach, a KIEROWCY szaleją jak na autostradzie. ZERO MYSLENIA
pafnucy (2011.06.26)

info

0  
  0
znowu na wysokości Janowa. .. .
(2011.06.26)

info

0  
  0
do respondentów-nikera----- zgadza sie -- tak sie składa, ze mam wieloletnie doswiadczenie-iw przejechanych km jak i w udzielaniu pomocy takim drogowym cwaniaczkom co tankuja po 5 litrow beznyny do samochodu z 3 litrowym silnikiem --tylko po to zeby po wyjechaniu 1 ltra -juz spowodowac ciezki w skutkach wypadek drogowy-----/a jesli chodzi o rejestracje NEB-- I NE ---TO POLECAM STATYSTYKI WYPADKOWE Dla MIASTA I POWIATU-----i jesli macie tylko rejestracje-- NE -- to całkiem spokojnie mozecie sie wstydzić----wstyd to rzecz normalna i nie ma rejestracji
NIKER (2011.06.26)

info

0  
  0
wszystkim powinni dozywotnio zabrac prawa jazdy i wymierzyc grzywne w wysokoski 20 tys. zlotych!!!
(2011.06.26)

info

0  
  0