UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeżdżę codziennie do pracy 7.Jest fatalnie. zero oznakowania. drogowcy kierują ludzi pod prąd, bo nie ma innego dojazdu na krótkich odcinkach, a KIEROWCY szaleją jak na autostradzie. ZERO MYSLENIA
pafnucy
jeżdżę codziennie do pracy 7.Jest fatalnie. zero oznakowania. drogowcy kierują ludzi pod prąd, bo nie ma innego dojazdu na krótkich odcinkach, a KIEROWCY szaleją jak na autostradzie. ZERO MYSLENIA
pafnucy