UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeżdżę codziennie do pracy 7.Jest fatalnie. zero oznakowania. drogowcy kierują ludzi pod prąd, bo nie ma innego dojazdu na krótkich odcinkach, a KIEROWCY szaleją jak na autostradzie. ZERO MYSLENIA

pafnucy

Anuluj