34
26.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a tu się nic nie zmienia. .. "droga śmierci". .. najskuteczniejszy hamulec to ten między uszami !!!
jeździec (2011.06.26)

info

0  
  0
Jak to jest z tą nową częścią "7" że asfalt jest nierówny jak po łataniu dziur? 10 metrów nawierzchni nie można położyć bez nierówności?
(2011.06.27)

info

0  
  0
polscy kierowcy to kr. .e. t. yni bez szkol
(2011.06.27)

info

0  
  0
D. E. B. I. L. E !!! zdejmijcie nogę z GAZU !!
(2011.06.27)

info

0  
  0