A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a tu się nic nie zmienia. .. "droga śmierci". .. najskuteczniejszy hamulec to ten między uszami !!!
Jak to jest z tą nową częścią "7" że asfalt jest nierówny jak po łataniu dziur? 10 metrów nawierzchni nie można położyć bez nierówności?
polscy kierowcy to kr. .e. t. yni bez szkol
D. E. B. I. L. E !!! zdejmijcie nogę z GAZU !!