UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no i pentaxxx wyręczył mnie z komentowania, które pewnie i tak by nie przeszło ze względu na bluzgi, bo jak czytam takie komenty, że wszystko winne tylko nie debil kierowca to słów brak
canonnnn
no i pentaxxx wyręczył mnie z komentowania, które pewnie i tak by nie przeszło ze względu na bluzgi, bo jak czytam takie komenty, że wszystko winne tylko nie debil kierowca to słów brak
canonnnn