UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no i pentaxxx wyręczył mnie z komentowania, które pewnie i tak by nie przeszło ze względu na bluzgi, bo jak czytam takie komenty, że wszystko winne tylko nie debil kierowca to słów brak

canonnnn

Anuluj