UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niker ty to jesteś GOŚĆ a jaki znawca tematu konstrukcji pochłaniajacych energie zderzenia. Też jezdzisz z rejestracją NEB.


Anuluj