A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niebieska to jest toyota, ale czemu winna? Zakłada się, że samochód poprzedzający może ostro hamować i do tego dobiera się odstęp. Ale nie stanąć w miejscu z powodu zawinionej kolizji, czyli wpakowania się na pojazd prawidłowo hamujący!
Toyota winna jest tego że nei zachowała bezpiecznej odległości.
Akcja Policji - bezpieczny weekend i wszystko jasne.
APEL!!. .''peugeot 306 jadąc za innymi samochodami w kolumnie zahamował około 500 metrów przed zdarzeniem drogowym". .. powinien odrazu włączyć swiatła awaryjne!!!!! Gdyby karzdy tak robił nie było by tego typu wypadków!!!!
NIedawno mówiono, że ta droga zostanie oddana przed tym weekendem, a tu widzę, że nadal jest niedokończona. To taka nasza gospodarka. Zero dróg, najdroższe na świecie stadiony i nic nie robienie Tuska i Komorowskiego. Z okazji przygotowań do Euro 2012 mam propozycję, aby przy odbiorze nowych dróg jako kierowców testowych zatrudnić Komorowskiego, Tuska i Grzesia Lato. Jeśli przejadą nasze autostrady prędkością 100 km/h to ok, jeśli nie to droga do poprawki.
ten oddany odcinek pod Elblągiem za chwilę będzie oznakowany jako czarny punkt. oddać dobrej jakości drogę polakowi zestresowanemu męką na odcinku od Mławy do Pasłęka to pewniak że depnie i się rozbije. zobaczymy ile będzie trupów na koniec sierpnia z tej trasy
A ja jestem ciekawy jakim sposobem Ford Mondeo, przed którym hamował Peugot przywalił w barierę na prostej drodze?Innego auta nie było. ..
Nie to, że bronię ludzi handlujących na pseudo giełdzie w Elblągu, ale spróbuj "fachowcu" mocno zahamować taką Toyotą i uderz w CR-V. Przód zanurkuje do przodu a Ty wbijasz się prawie pod auto, które jakby nie patrzeć jest zdecydowanie wyższe. Patrząc na zdjęcia tej Toyoty, to i tak dzielnie to zniosła. Pomyśl zanim coś napiszesz
Zobaczycie co będzie się działo podczas deszczu i nagłego hamowaniu na tej drodze, ślisko jak cholera. ..
do Ploterka---święta racja SZ. P- NIE TYLKO ŻE ZANURKOWAŁ --ALE zgniotła sie tak bo konstrukcyjnie własnie jest tak zbudowana -aby wyhamowac i wyłagodzic zderzenie z przeszkoda --- chroniac kabine i pasazerów- ale widac poprzednik jeszcze niezbyt wiele wie - za to duzo ma do powiedzenia--- jedno jest pewne----- im wiecej bedzie lepszych nie dziurawych dróg --tym większa bedzie śmiertelnosc-dobre drogi nie dla nas--na nowym odcinku poloznego asfaltu na elzamie --- namierzona szybkosc w srodku dnia o godz. 11.30----- o tylko---64km na godzine