34
26.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niebieska to jest toyota, ale czemu winna? Zakłada się, że samochód poprzedzający może ostro hamować i do tego dobiera się odstęp. Ale nie stanąć w miejscu z powodu zawinionej kolizji, czyli wpakowania się na pojazd prawidłowo hamujący!
(2011.06.26)

info

0  
  0
Toyota winna jest tego że nei zachowała bezpiecznej odległości.
to jo ta (2011.06.26)

info

0  
  0
Akcja Policji - bezpieczny weekend i wszystko jasne.
(2011.06.26)

info

0  
  0
APEL!!. .''peugeot 306 jadąc za innymi samochodami w kolumnie zahamował około 500 metrów przed zdarzeniem drogowym". .. powinien odrazu włączyć swiatła awaryjne!!!!! Gdyby karzdy tak robił nie było by tego typu wypadków!!!!
(2011.06.26)

info

0  
  0
NIedawno mówiono, że ta droga zostanie oddana przed tym weekendem, a tu widzę, że nadal jest niedokończona. To taka nasza gospodarka. Zero dróg, najdroższe na świecie stadiony i nic nie robienie Tuska i Komorowskiego. Z okazji przygotowań do Euro 2012 mam propozycję, aby przy odbiorze nowych dróg jako kierowców testowych zatrudnić Komorowskiego, Tuska i Grzesia Lato. Jeśli przejadą nasze autostrady prędkością 100 km/h to ok, jeśli nie to droga do poprawki.
Kierowca antyPO (2011.06.26)

info

0  
  0
ten oddany odcinek pod Elblągiem za chwilę będzie oznakowany jako czarny punkt. oddać dobrej jakości drogę polakowi zestresowanemu męką na odcinku od Mławy do Pasłęka to pewniak że depnie i się rozbije. zobaczymy ile będzie trupów na koniec sierpnia z tej trasy
(2011.06.26)

info

0  
  0
A ja jestem ciekawy jakim sposobem Ford Mondeo, przed którym hamował Peugot przywalił w barierę na prostej drodze?Innego auta nie było. ..
zem (2011.06.26)

info

0  
  0
Nie to, że bronię ludzi handlujących na pseudo giełdzie w Elblągu, ale spróbuj "fachowcu" mocno zahamować taką Toyotą i uderz w CR-V. Przód zanurkuje do przodu a Ty wbijasz się prawie pod auto, które jakby nie patrzeć jest zdecydowanie wyższe. Patrząc na zdjęcia tej Toyoty, to i tak dzielnie to zniosła. Pomyśl zanim coś napiszesz
Ploterek (2011.06.26)

info

0  
  0
Zobaczycie co będzie się działo podczas deszczu i nagłego hamowaniu na tej drodze, ślisko jak cholera. ..
asdsad (2011.06.26)

info

0  
  0
do Ploterka---święta racja SZ. P- NIE TYLKO ŻE ZANURKOWAŁ --ALE zgniotła sie tak bo konstrukcyjnie własnie jest tak zbudowana -aby wyhamowac i wyłagodzic zderzenie z przeszkoda --- chroniac kabine i pasazerów- ale widac poprzednik jeszcze niezbyt wiele wie - za to duzo ma do powiedzenia--- jedno jest pewne----- im wiecej bedzie lepszych nie dziurawych dróg --tym większa bedzie śmiertelnosc-dobre drogi nie dla nas--na nowym odcinku poloznego asfaltu na elzamie --- namierzona szybkosc w srodku dnia o godz. 11.30----- o tylko---64km na godzine
NIKER (2011.06.26)

info

0  
  0