UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do respondentów-nikera----- zgadza sie -- tak sie składa, ze mam wieloletnie doswiadczenie-iw przejechanych km jak i w udzielaniu pomocy takim drogowym cwaniaczkom co tankuja po 5 litrow beznyny do samochodu z 3 litrowym silnikiem --tylko po to zeby po wyjechaniu 1 ltra -juz spowodowac ciezki w skutkach wypadek drogowy-----/a jesli chodzi o rejestracje NEB-- I NE ---TO POLECAM STATYSTYKI WYPADKOWE Dla MIASTA I POWIATU-----i jesli macie tylko rejestracje-- NE -- to całkiem spokojnie mozecie sie wstydzić----wstyd to rzecz normalna i nie ma rejestracji

NIKER

Anuluj