UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do @KOBIETY komentującej jakość asfaltu: a ja prawo jazdy mam od 30 lat i szczerze nie widzę różnicy między asfaltem na Gdańsk a na Warszawę. Ty chyba jeździsz rowerem skoro czujesz różnicę. I nie zwalajcie winy na asfalt czy złe oznakowanie, bo tam nadal trwają remonty co jest równoznaczne z koniecznością zachowania SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI. A Honda wjeżdżając w kogoś zawiniła bez względu na to czy droga jest oznakowana czy nie, czy jest to asfalt, smoła czy piach czy jeszcze cokolwiek innego. Kierowca Hondy nie zachował odległości i jest winny, koniec, KROPKA! Mamy nową drogę i już 3 wypadek na niej. Nawet jakbyśmy mieli drogi lepsze niż Niemcy to i tak będą debile którzy powodują wypadki swoją bezmyślnością. Wypadków nie powodują drogi, tylko kierowcy! Tyle w temacie.
pentaxxx