UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie to, że bronię ludzi handlujących na pseudo giełdzie w Elblągu, ale spróbuj "fachowcu" mocno zahamować taką Toyotą i uderz w CR-V. Przód zanurkuje do przodu a Ty wbijasz się prawie pod auto, które jakby nie patrzeć jest zdecydowanie wyższe. Patrząc na zdjęcia tej Toyoty, to i tak dzielnie to zniosła. Pomyśl zanim coś napiszesz

Ploterek

Anuluj