UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ten oddany odcinek pod Elblągiem za chwilę będzie oznakowany jako czarny punkt. oddać dobrej jakości drogę polakowi zestresowanemu męką na odcinku od Mławy do Pasłęka to pewniak że depnie i się rozbije. zobaczymy ile będzie trupów na koniec sierpnia z tej trasy