UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

NIedawno mówiono, że ta droga zostanie oddana przed tym weekendem, a tu widzę, że nadal jest niedokończona. To taka nasza gospodarka. Zero dróg, najdroższe na świecie stadiony i nic nie robienie Tuska i Komorowskiego. Z okazji przygotowań do Euro 2012 mam propozycję, aby przy odbiorze nowych dróg jako kierowców testowych zatrudnić Komorowskiego, Tuska i Grzesia Lato. Jeśli przejadą nasze autostrady prędkością 100 km/h to ok, jeśli nie to droga do poprawki.

Kierowca antyPO