UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niebieska to jest toyota, ale czemu winna? Zakłada się, że samochód poprzedzający może ostro hamować i do tego dobiera się odstęp. Ale nie stanąć w miejscu z powodu zawinionej kolizji, czyli wpakowania się na pojazd prawidłowo hamujący!