UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niebieska to jest toyota, ale czemu winna? Zakłada się, że samochód poprzedzający może ostro hamować i do tego dobiera się odstęp. Ale nie stanąć w miejscu z powodu zawinionej kolizji, czyli wpakowania się na pojazd prawidłowo hamujący!


Anuluj