UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ten oddany odcinek pod Elblągiem za chwilę będzie oznakowany jako czarny punkt. oddać dobrej jakości drogę polakowi zestresowanemu męką na odcinku od Mławy do Pasłęka to pewniak że depnie i się rozbije. zobaczymy ile będzie trupów na koniec sierpnia z tej trasy