Trzy Korony w pełnym słońcu
Orkiestra zagrała na Starym Rynku (fot. RG)
Dziś (5 czerwca) na Starym Rynku - w ramach cyklu „Coolturalna Starówka” - odbył się wyjątkowy koncert. Zagrała orkiestra dęta „Trzy Korony” ze Szwecji. Zobacz więcej zdjęć.