UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A i jeszcze jedno. Elblążanie powinni uczyć się od nich pogody ducha, uśmiechu i podejścia do życia bez wiecznego narzekania. Widac było że to co robią sprawia im radość. Muzyka idealna na taki dzień. Mam nadzieję że więcej będzie takich koncertów na Starówce.


Anuluj