UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Szwedzi, dziękujemy za piękny koncert i za to, że chciało się Państwu zagrac dla nas mimo upału. Taak Sveden :)
Brawo Szwedzi, dziękujemy za piękny koncert i za to, że chciało się Państwu zagrac dla nas mimo upału. Taak Sveden :)