UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A i jeszcze jedno. Elblążanie powinni uczyć się od nich pogody ducha, uśmiechu i podejścia do życia bez wiecznego narzekania. Widac było że to co robią sprawia im radość. Muzyka idealna na taki dzień. Mam nadzieję że więcej będzie takich koncertów na Starówce.