UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto wpadł na pomysł z tym miejscem - zamiast gdzieś przy nowym ratuszu czy bramie targowej to posadzili ich vis a vis tych obrzydliwych pozamechowskich kamienic(chyba dla tych pijaczków na ławkach) no i jak to napisano w tytule "w pełnym słońcu" - mógł ktoś pomyśleć o jakimś zadaszeniu. .. .nawet krzesełka sami sobie musieli przynieść. .. organizatorzy koncertu się nie popisali