15
05.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szwedzi zasłuzyli na 6,a organizatorzy na 1.
(2011.06.06)

info

0  
  0
Nastepny mondrala organizacyjny. To goście wybrali miejsce i zmienili przed występem formułe koncertu i takie mieli prawo. Wszystko było jak trzeba. Zanim napiszesz cos głupiego to sie zastanów.
(2011.06.06)

info

0  
  0
Jak widac organizatorzy się bronią, ale kazdy kto byl, to ma swoje zdanie i niestety niekorzystne dla osób odpowiedzialnych za koncert Szwedów. Zatrudnianie ludzi po znajomości ma ten feler, że trudniej zwracać uwagę i wlepić upomnienie, ale takie sa czasy zwlaszcza w Elblagu. nastepnym razem pewnie będzie bardziej profesionalnie, a straż miejska znajdzie czas by być na imprezie wymagajacej jej obecności i nie bedziemy musieli byc narażeni na nagabywanie cygaów i nieplanowane wystepy tancerek. ale skoro Ratusz twierdzi, że wszystko bylo super to gratuluję tupetu i wysokiej samooceny.
(2011.06.06)

info

0  
  0
Ja byłam i dziwi mnie ten złosliwy tekst, to chyba jakis niedowartościowany organizator.
(2011.06.06)

info

0  
  0
Ja też byłem i mam zastrzerzenia do organizacji imprezy, ale nie dziwię się organizatorom, kolejna impreza odfajkowana. a narzekający po prostu nie maja racji. bo chcą by było to przygotowane na 5,a nie na 3.Ciekawe co na to prezydent Witek będący caly czas na imprezie ?
(2011.06.06)

info

0  
  0