15
01.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Graffiti to jak najbardziej street art. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją. Cóż, tym, którzy nie zostali zaproszeni, zostają nielegale. Przyznam, że trochę ich w Elblągu brakuje. Mam tu na myśli porządne prace, nie tagi na świeżo odnowionych elewacjach, co jest zwykłym wandalizmem.
SVN (2011.05.02)

info

0  
  0
prace jak na street art sa zbyt ograniczone, wedlug mnie musi to przyciagac nasz wzrok, poruszac jakis wazny temat, ale "cieszymy" sie ze ponownie dzieciaki z gronowa zrobily balagan na scianach bo nie maja nawet pojecia jak uzywac puszek, ale poziom poprawili graficiarze prace na mickiewicza i pigalakach pozamiataly zalosna tworczosc licealistow i ich marne wizje dotyczace street artu. z cala pewnoscia lepsze prace zostaly odrzucone na starcie, a na murach zobaczylismy to samo co rok temu.
chrom (2011.05.02)

info

0  
  0
uczestnicy są ci sami. .. bo to szkoła organizuje street-art, więc trudno, żeby za ich i sponsorów pieniądze ktoś inny brał w tym udział. ze szkoły brana jest tylko garstka osób bo liczba miejsc jest ograniczona. więc jeśli nie wiecie nic. .. to chociaż nie zmyślajcie i nie piszcie bzdur. ps. .. ale mimo wszystko, z roku na rok jest coraz gorzej. .. niestety!!
streetart (2011.05.03)

info

0  
  0
kocham
bbn (2011.05.05)

info

0  
  0
Przeczytajcie uważnie drugi akapit, w którym jest napisane, że w rysowaniu 'Iluzji' każdy może wziąć udział, nie było tu mowy o malowaniu po ścianach. Aż żal mi czytać Wasze komentarze, jesteście beznadziejni :p Skoro w tym roku uczestnicy dostali kilka ścian 'na krzyż', na dodatek część z zeszłorocznych prac zostało zamalowanych, nic dziwnego, że brakuje miejsc. A jestem prawie pewna, że gdyby zgłosił się ktoś naprawdę dobry i potrafił przekonać o tym organizatorów, znalazłoby się dla niego miejsce.
uzytkownik (2011.05.08)

info

0  
  0