UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Graffiti to jak najbardziej street art. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją. Cóż, tym, którzy nie zostali zaproszeni, zostają nielegale. Przyznam, że trochę ich w Elblągu brakuje. Mam tu na myśli porządne prace, nie tagi na świeżo odnowionych elewacjach, co jest zwykłym wandalizmem.
SVN