UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Graffiti to jak najbardziej street art. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją. Cóż, tym, którzy nie zostali zaproszeni, zostają nielegale. Przyznam, że trochę ich w Elblągu brakuje. Mam tu na myśli porządne prace, nie tagi na świeżo odnowionych elewacjach, co jest zwykłym wandalizmem.

SVN

Anuluj