UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Graffiti to jak najbardziej street art. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją. Cóż, tym, którzy nie zostali zaproszeni, zostają nielegale. Przyznam, że trochę ich w Elblągu brakuje. Mam tu na myśli porządne prace, nie tagi na świeżo odnowionych elewacjach, co jest zwykłym wandalizmem.
SVN