UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przeczytajcie uważnie drugi akapit, w którym jest napisane, że w rysowaniu 'Iluzji' każdy może wziąć udział, nie było tu mowy o malowaniu po ścianach. Aż żal mi czytać Wasze komentarze, jesteście beznadziejni :p Skoro w tym roku uczestnicy dostali kilka ścian 'na krzyż', na dodatek część z zeszłorocznych prac zostało zamalowanych, nic dziwnego, że brakuje miejsc. A jestem prawie pewna, że gdyby zgłosił się ktoś naprawdę dobry i potrafił przekonać o tym organizatorów, znalazłoby się dla niego miejsce.
uzytkownik