UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

prace jak na street art sa zbyt ograniczone, wedlug mnie musi to przyciagac nasz wzrok, poruszac jakis wazny temat, ale "cieszymy" sie ze ponownie dzieciaki z gronowa zrobily balagan na scianach bo nie maja nawet pojecia jak uzywac puszek, ale poziom poprawili graficiarze prace na mickiewicza i pigalakach pozamiataly zalosna tworczosc licealistow i ich marne wizje dotyczace street artu. z cala pewnoscia lepsze prace zostaly odrzucone na starcie, a na murach zobaczylismy to samo co rok temu.

chrom

Anuluj