UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
prace jak na street art sa zbyt ograniczone, wedlug mnie musi to przyciagac nasz wzrok, poruszac jakis wazny temat, ale "cieszymy" sie ze ponownie dzieciaki z gronowa zrobily balagan na scianach bo nie maja nawet pojecia jak uzywac puszek, ale poziom poprawili graficiarze prace na mickiewicza i pigalakach pozamiataly zalosna tworczosc licealistow i ich marne wizje dotyczace street artu. z cala pewnoscia lepsze prace zostaly odrzucone na starcie, a na murach zobaczylismy to samo co rok temu.
chrom