UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
uczestnicy są ci sami. .. bo to szkoła organizuje street-art, więc trudno, żeby za ich i sponsorów pieniądze ktoś inny brał w tym udział. ze szkoły brana jest tylko garstka osób bo liczba miejsc jest ograniczona. więc jeśli nie wiecie nic. .. to chociaż nie zmyślajcie i nie piszcie bzdur. ps. .. ale mimo wszystko, z roku na rok jest coraz gorzej. .. niestety!!
streetart