A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do hahahaah gościu, gdy by nie te "psy" to na ulicy Twoją matkę na ulicy by w paszcze wyru. .. .ali, a Ciebie w dupala. Więc cwaniaku zza klawiatury daj spokojnie wykonywać innym ludziom swoje obowiązki!!! BUUUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
zgadzam się w połowie. .. bo mogliby się troche bardziej postarać bo nieraz kładą lachę. ..
Ludzie którzy rzucają słowo "patologia" pod adresem mieszkańców, bo mieszkają w takim a nie innym miejscu, powinni zostawić psa/brata/tatę/paralizator i przejść się na spacer przez nowe osiedla, jestem ciekawa czy na patologie się nie nadzieje.
Szkoda ze jeden idiota spowodował, że inni obrywają.
Niech każdy wie, jak komenka bawi sie
sa miejsca w elblągu jak z przed wojny