25
01.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do hahahaah gościu, gdy by nie te "psy" to na ulicy Twoją matkę na ulicy by w paszcze wyru. .. .ali, a Ciebie w dupala. Więc cwaniaku zza klawiatury daj spokojnie wykonywać innym ludziom swoje obowiązki!!! BUUUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
ASDFGGGGG (2011.05.01)

info

0  
  0
zgadzam się w połowie. .. bo mogliby się troche bardziej postarać bo nieraz kładą lachę. ..
mieszkanka komenki (2011.05.01)

info

0  
  0
Ludzie którzy rzucają słowo "patologia" pod adresem mieszkańców, bo mieszkają w takim a nie innym miejscu, powinni zostawić psa/brata/tatę/paralizator i przejść się na spacer przez nowe osiedla, jestem ciekawa czy na patologie się nie nadzieje. Szkoda ze jeden idiota spowodował, że inni obrywają.
outside (2011.05.01)

info

0  
  0
Niech każdy wie, jak komenka bawi sie
mieszkaniec komenki (2011.05.01)

info

0  
  0
sa miejsca w elblągu jak z przed wojny
cayman (2011.05.02)

info

0  
  0