A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie fajka ani czajnik a benzyna którą wylał i podpalił ktoś w zemście ? Świętowanie!!! A portel widać ma mało informacji trzeba było popytać sąsiadów to prawda by wyszła.
ajak jest wieksza akcja to cbśki wpadają na eg i robią porządek bez wiedzy naszych kundelków nasze kundelki niedłługą bedą łapali gapowiczuw w komunikacji miejskiej tyle potrafią; -)
oczywiste, ze najlepszym zrodlem informacji to sasiedzi. Szacuje sie, iz na jednego porzadnego obywatela przypada w przyblizeniu 0,25 spoleczniaka. Proporcja ta ma niestety tendencje wzrostowa. Ale do czasu - sprawiedliwosc siega ich moze nie rychliwie ale za to w bardzo drastyczny sposob.
sam strażak przecież powiedział że to było podpalenie benzyną. .. ktoś zalał mieszkanie benzyną i podpalił. .. czy to egzekucja?
Chyba jednak nie dziennikarzom rozstrzygać czyjąś winę po poszlakach. .. Wedlug mnie liczą się fakty potwierdzone. Żal mieszkańców domu. ..
blady strach pada teraz na mieszkańców domu. .. sprawca nie został ujęty a jeżeli będzie chciał dokończyć dzieło i podpalić resztę mieszkań?
o masz ci los, co to za patologia; o
To że jeden mieszkaniec całego domu jest patologiczny nie określa wszystkich mieszkańców w tym domu mieszkają porządni ludzie i od takich komentarzy typu "boże co za patologia "rzygać mi sie chce!!
-ciekawi mnie, czy sprawcę ustalą dzielni"kryminalni"czy sprawca zgłosi się dobrowolnie-. ???
taaaaa. .. ustalą. .. jak im na tacy nie podasz to gówno ustalą. .. nawet nie mogli ustalić kto był właścicielem mieszkania. ..