25
01.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie fajka ani czajnik a benzyna którą wylał i podpalił ktoś w zemście ? Świętowanie!!! A portel widać ma mało informacji trzeba było popytać sąsiadów to prawda by wyszła.
lols (2011.05.01)

info

0  
  0
ajak jest wieksza akcja to cbśki wpadają na eg i robią porządek bez wiedzy naszych kundelków nasze kundelki niedłługą bedą łapali gapowiczuw w komunikacji miejskiej tyle potrafią; -)
hahhahah (2011.05.01)

info

0  
  0
oczywiste, ze najlepszym zrodlem informacji to sasiedzi. Szacuje sie, iz na jednego porzadnego obywatela przypada w przyblizeniu 0,25 spoleczniaka. Proporcja ta ma niestety tendencje wzrostowa. Ale do czasu - sprawiedliwosc siega ich moze nie rychliwie ale za to w bardzo drastyczny sposob.
spit_on_nick (2011.05.01)

info

0  
  0
sam strażak przecież powiedział że to było podpalenie benzyną. .. ktoś zalał mieszkanie benzyną i podpalił. .. czy to egzekucja?
(2011.05.01)

info

0  
  0
Chyba jednak nie dziennikarzom rozstrzygać czyjąś winę po poszlakach. .. Wedlug mnie liczą się fakty potwierdzone. Żal mieszkańców domu. ..
(2011.05.01)

info

0  
  0
blady strach pada teraz na mieszkańców domu. .. sprawca nie został ujęty a jeżeli będzie chciał dokończyć dzieło i podpalić resztę mieszkań?
(2011.05.01)

info

0  
  0
o masz ci los, co to za patologia; o
(2011.05.01)

info

0  
  0
To że jeden mieszkaniec całego domu jest patologiczny nie określa wszystkich mieszkańców w tym domu mieszkają porządni ludzie i od takich komentarzy typu "boże co za patologia "rzygać mi sie chce!!
(2011.05.01)

info

0  
  0
-ciekawi mnie, czy sprawcę ustalą dzielni"kryminalni"czy sprawca zgłosi się dobrowolnie-. ???
(2011.05.01)

info

0  
  0
taaaaa. .. ustalą. .. jak im na tacy nie podasz to gówno ustalą. .. nawet nie mogli ustalić kto był właścicielem mieszkania. ..
(2011.05.01)

info

0  
  0