UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do hahahaah gościu, gdy by nie te "psy" to na ulicy Twoją matkę na ulicy by w paszcze wyru. .. .ali, a Ciebie w dupala. Więc cwaniaku zza klawiatury daj spokojnie wykonywać innym ludziom swoje obowiązki!!! BUUUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!

ASDFGGGGG