UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie którzy rzucają słowo "patologia" pod adresem mieszkańców, bo mieszkają w takim a nie innym miejscu, powinni zostawić psa/brata/tatę/paralizator i przejść się na spacer przez nowe osiedla, jestem ciekawa czy na patologie się nie nadzieje. Szkoda ze jeden idiota spowodował, że inni obrywają.

outside