UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do hahahaah gościu, gdy by nie te "psy" to na ulicy Twoją matkę na ulicy by w paszcze wyru. .. .ali, a Ciebie w dupala. Więc cwaniaku zza klawiatury daj spokojnie wykonywać innym ludziom swoje obowiązki!!! BUUUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!

ASDFGGGGG

Anuluj