UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie którzy rzucają słowo "patologia" pod adresem mieszkańców, bo mieszkają w takim a nie innym miejscu, powinni zostawić psa/brata/tatę/paralizator i przejść się na spacer przez nowe osiedla, jestem ciekawa czy na patologie się nie nadzieje. Szkoda ze jeden idiota spowodował, że inni obrywają.

outside

Anuluj