UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zgadzam się w połowie. .. bo mogliby się troche bardziej postarać bo nieraz kładą lachę. ..
mieszkanka komenki
zgadzam się w połowie. .. bo mogliby się troche bardziej postarać bo nieraz kładą lachę. ..
mieszkanka komenki