A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
-Vmax - 20km/h
-Okienko czasowe dla dostawcow
-Mini ronda zamiast skrzyżowań równorzędnych
-Jeden kierunek na wąskich ulicach.
-automatycznie wysuwane słupki dla pojazdów upoważnionych na drogach z wylaczonym ruchem samochodowym
Tak to się odbywa na zachodzie.
Mix&match + odrobina rozumu logistyka i nie będzie tak źle.
No i jeszcze wyrozumiałość ludzi.
Niestety aut jest coraz wiecej a miejsca tyle samo, wiec byłoby dobrze to rozplanowac tak żeby nie zmieniać organizacji znowu za kilka lat, bo wiadomo czyją kieszeń takie błędy obciążają.
Któryś z przedmowcow dobrze powiedział. .. Mogliby lepiej wybudować plac parkingowy i odsyłać ludzi chcących odwiedzić starówke poprzez tablice informacyjne na drogach dojazdowych. Tak jak jest to w Anglii na przyklad cos w stylu Park & Ride & Walk.
a kto będzie pilnował tego pięknego porządku, zakazów i nakazów? szczególnie w nocy ???
dla autobusów NIE
osobiście umieściłbym je w muzeum w gablocie sukcesy Henia.
Nareszcie konkretne decyzje, brawo p. Prezydencie.
Starówka ma być otwarta, najlepszym wariantem wydaje się : WARIANT III oraz zdecydowanie TAK jeśli chodzi o autokary.
wariant III oraz TAK autobusy!
„ Propozycji na to, jak ma wyglądać ruch drogowy na Starym Mieście jest kilka. Prezydent Tomasz Lewandowski przedstawia mieszkańcom do wyboru pięć wariantów. O tym, który zostanie wprowadzony w życie zadecydują elblążanie. ” Władza w rękach ludu. Nareszcie się doczekałem. Czerwony
PIERWSZEŃSTWO PIESZYCH PRZED POJAZDAMI, ograniczenie prędkości pojazdów do 20km/h i parkowanie tylko w miejscach oznaczonych
5 -----> V -----> Piątka :D
PRZENIEŚĆ "giełdę" z Piłsudskiego na Stary Rynek i problem sam się rozwiąże - będzie "Totale Blokade" i po ptakach! Nawet największy specjalista od BLOKAD - Andrzej Lepper nie wymyśliłby nic lepszego!!!