55
12.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
-Vmax - 20km/h -Okienko czasowe dla dostawcow -Mini ronda zamiast skrzyżowań równorzędnych -Jeden kierunek na wąskich ulicach. -automatycznie wysuwane słupki dla pojazdów upoważnionych na drogach z wylaczonym ruchem samochodowym Tak to się odbywa na zachodzie. Mix&match + odrobina rozumu logistyka i nie będzie tak źle. No i jeszcze wyrozumiałość ludzi. Niestety aut jest coraz wiecej a miejsca tyle samo, wiec byłoby dobrze to rozplanowac tak żeby nie zmieniać organizacji znowu za kilka lat, bo wiadomo czyją kieszeń takie błędy obciążają.
Ten co nigdzie nie był (2011.04.12)

info

0  
  0
Któryś z przedmowcow dobrze powiedział. .. Mogliby lepiej wybudować plac parkingowy i odsyłać ludzi chcących odwiedzić starówke poprzez tablice informacyjne na drogach dojazdowych. Tak jak jest to w Anglii na przyklad cos w stylu Park & Ride & Walk.
Janex (2011.04.12)

info

0  
  0
a kto będzie pilnował tego pięknego porządku, zakazów i nakazów? szczególnie w nocy ???
_słupek_ (2011.04.12)

info

0  
  0
dla autobusów NIE
(2011.04.12)

info

0  
  0
osobiście umieściłbym je w muzeum w gablocie sukcesy Henia.
(2011.04.12)

info

0  
  0
Nareszcie konkretne decyzje, brawo p. Prezydencie. Starówka ma być otwarta, najlepszym wariantem wydaje się : WARIANT III oraz zdecydowanie TAK jeśli chodzi o autokary.
SC (2011.04.12)

info

0  
  0
wariant III oraz TAK autobusy!
Stream (2011.04.12)

info

0  
  0
„ Propozycji na to, jak ma wyglądać ruch drogowy na Starym Mieście jest kilka. Prezydent Tomasz Lewandowski przedstawia mieszkańcom do wyboru pięć wariantów. O tym, który zostanie wprowadzony w życie zadecydują elblążanie. ” Władza w rękach ludu. Nareszcie się doczekałem. Czerwony
(2011.04.12)

info

0  
  0
PIERWSZEŃSTWO PIESZYCH PRZED POJAZDAMI, ograniczenie prędkości pojazdów do 20km/h i parkowanie tylko w miejscach oznaczonych 5 -----> V -----> Piątka :D
zykfryd (2011.04.12)

info

0  
  0
PRZENIEŚĆ "giełdę" z Piłsudskiego na Stary Rynek i problem sam się rozwiąże - będzie "Totale Blokade" i po ptakach! Nawet największy specjalista od BLOKAD - Andrzej Lepper nie wymyśliłby nic lepszego!!!
Lepper a blokady na Starym Ryn (2011.04.12)

info

0  
  0