UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nareszcie konkretne decyzje, brawo p. Prezydencie. Starówka ma być otwarta, najlepszym wariantem wydaje się : WARIANT III oraz zdecydowanie TAK jeśli chodzi o autokary.

SC

Anuluj