UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nareszcie konkretne decyzje, brawo p. Prezydencie. Starówka ma być otwarta, najlepszym wariantem wydaje się : WARIANT III oraz zdecydowanie TAK jeśli chodzi o autokary.
SC
Nareszcie konkretne decyzje, brawo p. Prezydencie. Starówka ma być otwarta, najlepszym wariantem wydaje się : WARIANT III oraz zdecydowanie TAK jeśli chodzi o autokary.
SC