UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Któryś z przedmowcow dobrze powiedział. .. Mogliby lepiej wybudować plac parkingowy i odsyłać ludzi chcących odwiedzić starówke poprzez tablice informacyjne na drogach dojazdowych. Tak jak jest to w Anglii na przyklad cos w stylu Park & Ride & Walk.

Janex