UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Któryś z przedmowcow dobrze powiedział. .. Mogliby lepiej wybudować plac parkingowy i odsyłać ludzi chcących odwiedzić starówke poprzez tablice informacyjne na drogach dojazdowych. Tak jak jest to w Anglii na przyklad cos w stylu Park & Ride & Walk.

Janex

Anuluj